UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pierwsi postkomuniści walczą z drugimi postkomunistami, żeby trzecich postkomunistów trzymać za twarz. Przez 30 lat nic się nie zmieniło. Pozagryzajcie się wreszcie nawzajem i ustąpcie miejsca normalnym ludziom.


Anuluj