UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pierwsi postkomuniści walczą z drugimi postkomunistami, żeby trzecich postkomunistów trzymać za twarz. Przez 30 lat nic się nie zmieniło. Pozagryzajcie się wreszcie nawzajem i ustąpcie miejsca normalnym ludziom.