UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do wszystkich kodomitów: Gdzie byliscie i gdzie protestowaliscie jak w Teczowym 3 miescie zwanym Palermo połnocy(klika prawniczo-biznesowa-celebrycka)doprowadzila do smierci nastolatki???? Gdzie wasze transparenty?? rzucenie sie pod pociag wymaga nie lada desperacji a wy jak te tłuki ciagle to samo. .. .Wykorzystywanie nieletniej Polki przez sodomitów to dla was nie łamanie konstytucji????

hipokryci z transparentami

Anuluj