UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Banda leniwych zwolenników PiS pobierających złodziejskie 500+ z kieszeni ciężko pracujących obywateli się uruchomiła. Takie pytanie do was. .. Czy aktualnie warunkiem pobierania 500+ jest m. in. udokumentowanie w urzędzie wypisywania wychwaląjących PiS komentarzy?

StefanK

Anuluj