UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

no a ja ide do biedry po czipsy Top Chips to na opakowaniu jest 170 gram ale na cenie wyzej 2.99 za 200 gram. w kasie place 2.99 ale zamiast 200 gram dostaje 170,. to czy to nie jest oszustwo? gdzie jest policja gdzie jest ochrona ? gdzie jest sprawidedliwosc ? facet chcial zaoszczedzic, a sklep co robi tu 45 groszy na jednej paczce chipsow tam 45 i juz jest 1 zl razy 100 paczek i juz 50 zl na dniowke bedzie dla pani co na kasie siedzi, no ale ktora gazeta napisze ze sklepy tez kradna, latwiej zwyklego szarego zlodziejaszka wywyzszyc (jak w pismie jest powiedziane ostatni beda pierwszymi, unizeni beda wywyzszeni i tak sie wywyzsza tego szarego zlodzieja i robi z niego latarnie zeby przycmic wieksze walki )


Anuluj