UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo, ale. .. .Rzeczywistość urzędnicza panią dopadnie. Administracja pidwyzzsy pewnie czynsz, bo się statut materialny oani podwyższył. I Urząd Skarbowy się zaraz przyczepi, o udokumentowanie darowizny. Kraj absurdów i chorych przepisie prawa by zniszczyć obywatela, zgodnie z prawem. Wiem to z doświadczenia.

Polska to chory kraj.

Anuluj