UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo, ale. .. .Rzeczywistość urzędnicza panią dopadnie. Administracja pidwyzzsy pewnie czynsz, bo się statut materialny oani podwyższył. I Urząd Skarbowy się zaraz przyczepi, o udokumentowanie darowizny. Kraj absurdów i chorych przepisie prawa by zniszczyć obywatela, zgodnie z prawem. Wiem to z doświadczenia.
Polska to chory kraj.