UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@jaśnieja - co ma do tego lewy pas, możesz nam wytłumaczyć dlaczego źle że na lewym a na prawym byłoby dobrze. Oczywiście chodzi mi o miasto.


Anuluj