UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To nie byla expresowa czy autostrada zeby trojkaty wystawiac. To jest miasto pełno świateł. W mieście auta czasami stoją na jezdni i trzeba się z tym liczyć. Czasami wyjdzie babcia czasami dziecko, pies obojętnie, trzeba być ostrożnym i jeździć przepisowo a nie gnać. Szacunek dla strażaka za wrażliwość. Prawidłowe zachowanie