UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Zwykły kierowca - Człowieku. .. a czy jak moje dziecko będzie leżeć nieprzytomne na drodze, to mam prawo spowodować zagrożenie w ruchu lądowym, może też powietrznym. .. ? I może mam narazić na szwank wszystkich innych użytkowników drogi, obywateli, bo moje dziecko straciło przytomność. .. ? Oczywiście, że dziecko jest ważniejsze od audi czy toyoty. .. Ale ratowanie życia i zdrowia jednego obywatela nie może być przyczynkiem do stworzenia zagrożenia dla życia i zdrowia innych obywateli. .. pomijam fakt, jak szybko jechał Kierowca audi, bo nie mam pojęcia, a nie mam w zwyczaju wróżyć z fusów. .. ktoś jednak już napisał, że kodeks mówi jasno i wyraźnie. .. zanim przystąpisz do udzielania pomocy, to stwórz takie warunki, żeby nie stwarzać zagrożenia dla siebie, dla innych użytkowników. .. i to jest właściwa zasada. .. i jej się trzymać należy. .. bo tym audi mógł jechać Kierowca w podeszłym wieku, którego percepcja jest zdecydowanie niższa niż młodej osoby. .. i również doprowadziłoby to do kolizji. ..

Cogitans

Anuluj