UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po Elblągu jeździ taki młody szczur czarną skodą superb. Myśli chyba że ma kilka żyć bo ostatnio na Sienkiewicza podwójna ciągła sznur samochodów wyprzeda. Dobrze że z naprzeciwka chłopak wyhamował bo byłaby czołówka. No to żeś się popisał kolego idiotyzmem.


Anuluj