UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Akurat Ty bś pomyślał o tym jak tu liczyły sie sekundy. .. (BRAWO STRAŻAK!!!)kierowca audi tu zawinił bez dwóch zdań nic go nie usprawiedliwia. Poza tym tam lubią zapier. .. .. ć, a po uderzeniu widać ze wolno nie jechał.

dalViano

Anuluj