UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na te szkodliwe zmiany należy patrzeć kompleksowo, bo cięcia dotyczą obsługi, administracji, i co najważniejsze w oświacie -DZIECI- one obrywają również na tych zmianach. A wielu piszących wypowiada się, że to dobry pomysł, a za chwilę dotknie ich tez ta super zmiana. NIE WIDZICIE, że władza powinna też coś od siebie dać, wstrzymać inwestycje, szukać nowych inwestorów. PATRZYSZ ALE NIE WIDZISZ, OCENIASZ A NIE MASZ POJĘCIA.
wkurzona