UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A czemu na czas epidemii nie likwiduje się dodatków funkcyjnych? Albo czemu nie przyznaje się ich wszystkim, którzy w tym czasie funkcjonują?

Wotzagadka

Anuluj