UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wy ludzie tez nagrywajcie piratów drogowych i wysyłajcie ja policje. Uratujecie czyjeś życie eliminując takiego chorego człowieka za kierownicy. Ja wysyłam filmy od lat i czuje się dumnie, bo wiem, ze moje działania poprawiaja bezpieczeństwo Wasze i moje. Pozdrawiam was!
Jannn