UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za niskie kary. .. boi się jedynie kar finansowych. Powinien dostać 50tys kary i dk roboty!!! Moze po 10/15 latach by odpracował. .. a ile by zmądrzał! Bezcenne!
Gosc8383
Za niskie kary. .. boi się jedynie kar finansowych. Powinien dostać 50tys kary i dk roboty!!! Moze po 10/15 latach by odpracował. .. a ile by zmądrzał! Bezcenne!
Gosc8383