UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za niskie kary. .. boi się jedynie kar finansowych. Powinien dostać 50tys kary i dk roboty!!! Moze po 10/15 latach by odpracował. .. a ile by zmądrzał! Bezcenne!

Gosc8383

Anuluj