UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale po uj to nawiązanie do domków jednorodzinnych?! Nie rozumiem, zamiast strażnicy, Wojewoda miałby wybudować w Elblągu 30 domków jednorodzinnych? Jak zwykle komentarz z d..
Ploterek
Ale po uj to nawiązanie do domków jednorodzinnych?! Nie rozumiem, zamiast strażnicy, Wojewoda miałby wybudować w Elblągu 30 domków jednorodzinnych? Jak zwykle komentarz z d..
Ploterek