UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale po uj to nawiązanie do domków jednorodzinnych?! Nie rozumiem, zamiast strażnicy, Wojewoda miałby wybudować w Elblągu 30 domków jednorodzinnych? Jak zwykle komentarz z d..

Ploterek

Anuluj