UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cieszymy się z kazdego nowego budynku w Elblągu. Chociaż za 17 mln możnaby wybudować 30 domkow jednorodzinnych. też się zapytam, co w temacie nowej komendy policji i dlaczego w tak rozleglym mieście jeden obiekt policji zlokalizowany na przedmieściach to racjonalne dzialanie, ja powiem, że to bledna decyzja, bo oprocz glownej siedziby na lotnisku powinny być jeszcze dwa tzw posterunki, jeden w centrum, a drugi na Modrzewinie.


Anuluj