UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co do SM Zakrzewo taki był wymóg BOŚ przy kredytowaniu termomodernizacji. Ciekawe kto je będzie konserwował i naprawiał na takich wysokościach i z czyich pieniędzy, bo z czasem będą się rozsypywać i zabrudzać elewację.

Akcja Słup .

Anuluj