UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co do SM Zakrzewo taki był wymóg BOŚ przy kredytowaniu termomodernizacji. Ciekawe kto je będzie konserwował i naprawiał na takich wysokościach i z czyich pieniędzy, bo z czasem będą się rozsypywać i zabrudzać elewację.
Akcja Słup .