UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No to do dzieła panie radny "obniżka"Tomczyński. Czyż do wyborów nie szedłeś pan z hasłem zmniejszenia diet radnych, więc pokaż że nie działałeś na pokaz?

wicia

Anuluj