UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z tego co kojarzę to najwięcej quadami i pojazdami terenowymi po lesie poruszają się służby leśne więc kto tu przyczynia się do dewastacji lasu ?
Z tego co kojarzę to najwięcej quadami i pojazdami terenowymi po lesie poruszają się służby leśne więc kto tu przyczynia się do dewastacji lasu ?