UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z tego co kojarzę to najwięcej quadami i pojazdami terenowymi po lesie poruszają się służby leśne więc kto tu przyczynia się do dewastacji lasu ?


Anuluj