UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajnie, a co z wycinką lasów pod Kadynami i niszczeniem przyrody ?!?!? Tego straż nie zauważyła ?!?!?!?
Anonimek1
Fajnie, a co z wycinką lasów pod Kadynami i niszczeniem przyrody ?!?!? Tego straż nie zauważyła ?!?!?!?
Anonimek1