UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fajnie, a co z wycinką lasów pod Kadynami i niszczeniem przyrody ?!?!? Tego straż nie zauważyła ?!?!?!?

Anonimek1

Anuluj