UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Pamiętajmy o ogrodach. - Po czerwonym sztandarem ginęli ludzie w większości analfabeci jak bydło popchane na rzeź, gdy tylko mieli okazję uciekali do wrogich wyzyskiwaczy tak było 1920 i 1939.
1234
@Pamiętajmy o ogrodach. - Po czerwonym sztandarem ginęli ludzie w większości analfabeci jak bydło popchane na rzeź, gdy tylko mieli okazję uciekali do wrogich wyzyskiwaczy tak było 1920 i 1939.
1234