UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W 2006 roku Władysław Mańkut pracował w ABB Gazpetro Sp. z o. o. Miał pomagać w zdobywaniu kontraktów. Nie robił nic !!!!! Kiedyś zrobił sobie zdjęcie przy komputerze, którego nie potrafił obsługiwać. Na biurku nie miał żadnego dokumentu.
Kolega z ABB