UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A wczoraj przed tym świętem 1 Maja mogli przyjść i wyczyścić ten ich pomnik jakąś pastą do zębów. .. Dzisiaj byłoby im milej stać przy czystym pomniku i święto byłoby podwójne. A tak to stoją przy takim syfiastym nie umytym pomniku.

3..Maja

Anuluj