UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A wczoraj przed tym świętem 1 Maja mogli przyjść i wyczyścić ten ich pomnik jakąś pastą do zębów. .. Dzisiaj byłoby im milej stać przy czystym pomniku i święto byłoby podwójne. A tak to stoją przy takim syfiastym nie umytym pomniku.
3..Maja