UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A gdzie towarzysz Kotliński?penie dostał dobrą fuche na stołku, niech żyje niech żyje niech żyje polska zjednoczona partia robotniczo chłopska he he he, komuchy od lat w Elblągu cieszą się dobrymi emeryturami, a ich dzieci mają ciepłe posadki, Hańba Hańba