UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na placu Jagiellończyka to już było cudo podświetlane i co zabetonowane zniknęło. Co nie pamięta nikt ile kasy poszło na te światła zamontowane w polbruku. Prokuratura w Elblągu powinna siectym zajac koszt byl nie maly tych swiatel.


Anuluj