UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na placu Jagiellończyka to już było cudo podświetlane i co zabetonowane zniknęło. Co nie pamięta nikt ile kasy poszło na te światła zamontowane w polbruku. Prokuratura w Elblągu powinna siectym zajac koszt byl nie maly tych swiatel.