UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo bardzo dziekuje za to se Elblag zawsze jest tak pieknie ukwiecony. Ktos ma zmysl. Pragne podziekowac rowniez Pania, ktore sadza i pozniej piela te cuda. Bez Was Elblag bylby smutny. Doceniam Wasza prace. !! Dziekuje. Mijam Was jak ide do pracy i serce mi sie raduje. I z tego wlasnie powodu nie jezdze kawalek autem do pracy tylko ide, zeby moc cieszyc sie malymi rzeczami. Z auta tego nie zobaczysz. Dziękuję!!! Brawo dla Was!!! Pozdrawiam Pana, ktory pozniej beczka to podlewa:)