UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Klarcita - @Klarcita bo może to rolnik?! Bo nie każdy lubi mieszkać na kupie w bloku? bo lubi świeże powietrze ? Powodów jest dużo. :)

pomi_dor

Anuluj