UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wykonczy nas glupota polityków, tak glupich ludzi nie bylo nawet za PRl, najgorzej obserwujac lokalnych az żal ze tak zglupieli , stare to , niemodne juz i archaiczne
Wykonczy nas glupota polityków, tak glupich ludzi nie bylo nawet za PRl, najgorzej obserwujac lokalnych az żal ze tak zglupieli , stare to , niemodne juz i archaiczne