UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wykonczy nas glupota polityków, tak glupich ludzi nie bylo nawet za PRl, najgorzej obserwujac lokalnych az żal ze tak zglupieli , stare to , niemodne juz i archaiczne


Anuluj