UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bielnik Drugi wzdłuż Nogatu za mostem, czy ktoś przekazał już ten teren elbląskiemu wysypisku. Tam już jeżdżą ciężarówki a nie wyrzucają woreczki. Szok hektary śmieci częściowo w wodzie, "natura 2000". A swoją drogą, w dobie pandemii, koszt utylizacji, transportu, itd, paragraf na przestępstwo, odciski palców, dna z zawartości i do pierdla.


Anuluj