UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Typowe polskie janusze, posprzątają u siebie a za rogiem napier..śmieci. Trzeba troche zapłacić i już jest problem. To samo z wędkarzami na ciepłej wodzie. Wstyd i hańba.

Heh

Anuluj