UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Typowe polskie janusze, posprzątają u siebie a za rogiem napier..śmieci. Trzeba troche zapłacić i już jest problem. To samo z wędkarzami na ciepłej wodzie. Wstyd i hańba.
Heh
Typowe polskie janusze, posprzątają u siebie a za rogiem napier..śmieci. Trzeba troche zapłacić i już jest problem. To samo z wędkarzami na ciepłej wodzie. Wstyd i hańba.
Heh