UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

melduję, j 2.. .. .nie, kooolynnnskii znowu nadaje, . .. .te memy to żałosne i kłamliwe, kiedyś tylko oślzgłe komenty a teraz dodatkowo kłamliwe, bzdurne, a myślałem że niżej nie upadniesz. ..

brrrrantyrk

Anuluj