UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
melduję, j 2.. .. .nie, kooolynnnskii znowu nadaje, . .. .te memy to żałosne i kłamliwe, kiedyś tylko oślzgłe komenty a teraz dodatkowo kłamliwe, bzdurne, a myślałem że niżej nie upadniesz. ..
brrrrantyrk
melduję, j 2.. .. .nie, kooolynnnskii znowu nadaje, . .. .te memy to żałosne i kłamliwe, kiedyś tylko oślzgłe komenty a teraz dodatkowo kłamliwe, bzdurne, a myślałem że niżej nie upadniesz. ..
brrrrantyrk