UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widać i słychać, że głównymi komentującymi są osoby nie związane z kościołem i wiarą. Tylko same negatywy bez jakichkolwiek faktów, język nienawiści to domena ludzi walczących z kościołem.
Wierzący
Widać i słychać, że głównymi komentującymi są osoby nie związane z kościołem i wiarą. Tylko same negatywy bez jakichkolwiek faktów, język nienawiści to domena ludzi walczących z kościołem.
Wierzący