UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widać i słychać, że głównymi komentującymi są osoby nie związane z kościołem i wiarą. Tylko same negatywy bez jakichkolwiek faktów, język nienawiści to domena ludzi walczących z kościołem.

Wierzący

Anuluj