UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Biskupie Jezierski a może by Pan tak poszedł z zakonnicami do Domów Pomocy Społecznej, gdzie umierają ludzie i popracował trochę przy chorych zamiast mszę odprawiać albo sprzedał kilka swoich pozłacanych kolorowych sukieneczek i w to miejsce respirator do elbląskiego szpitala zakupił ?!