UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Biskupie Jezierski a może by Pan tak poszedł z zakonnicami do Domów Pomocy Społecznej, gdzie umierają ludzie i popracował trochę przy chorych zamiast mszę odprawiać albo sprzedał kilka swoich pozłacanych kolorowych sukieneczek i w to miejsce respirator do elbląskiego szpitala zakupił ?!


Anuluj