UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zlikwidujcie jeszcze epwik, epec, tramwaje, a najlepiej urząd miejski. Wszystko likwidować. Może ktoś z rady miejskiej będzie na tyle mądry i nie pozwoli na ten cyrk
rrrrrr
Zlikwidujcie jeszcze epwik, epec, tramwaje, a najlepiej urząd miejski. Wszystko likwidować. Może ktoś z rady miejskiej będzie na tyle mądry i nie pozwoli na ten cyrk
rrrrrr