UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zlikwidujcie jeszcze epwik, epec, tramwaje, a najlepiej urząd miejski. Wszystko likwidować. Może ktoś z rady miejskiej będzie na tyle mądry i nie pozwoli na ten cyrk

rrrrrr

Anuluj