UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A dlaczego nikt nie porozmawia z pracownikami jak było naprawdę? Bo rzeczywistość jest z goła inna...
Gość 1
A dlaczego nikt nie porozmawia z pracownikami jak było naprawdę? Bo rzeczywistość jest z goła inna...
Gość 1