UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z uwagi na to, że prawie nikt z przywiezionych na byłą izbę wytrzeźwień nie płacił rachunków za pobyt i nie było możliwości wyegzekwowania należności dowożono tam nielicznych zatrzymanych. Stąd ta izba w praktyce nie spełniała swojej roli a jedynie generowała koszty. W niewielkim stopniu korzystali z niej bezdomni, po spożyciu alkoholu. Najczęściej byli tam kierowani przez patrole ujawniające takie osoby w okresie niskich temperatur.

A kto to budiet platit.

Anuluj