UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zamiast wczytywać się w myśli nawiedzonego, który postanowił wtykać wszystkim błędy pomóżmy osobie potrzebującej. Niżej wklejam ogłoszenie osoby, której brakuje jedzenia: Witam. Mam na imię Krzysztof i między innymi poprzez covid19 znalazłem się w ciężkiej sytuacji materialnej więc jeżeli ma ktoś do oddania trochę żywności chętnie przyjmę. Proszę dzwonić pod nr. Tel 695-621-464 Odbiorę osobiście. Dziękuję.


Anuluj