UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pozdrawiam serdecznie Świątecznie . Dziwnie spędza się ten Czas przed i czas świąteczny.I Nasi Proboszczowie niech też przemyślą ,bez ludzi niema Nic

jank

Anuluj