UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pozdrawiam serdecznie Świątecznie . Dziwnie spędza się ten Czas przed i czas świąteczny.I Nasi Proboszczowie niech też przemyślą ,bez ludzi niema Nic
jank
Pozdrawiam serdecznie Świątecznie . Dziwnie spędza się ten Czas przed i czas świąteczny.I Nasi Proboszczowie niech też przemyślą ,bez ludzi niema Nic
jank