UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zwykła granda to jest to że olsztyn dostał tyle tysięcy maseczek i rozdaje w kolo i w olsztynie. A przecież brakuje środków ochrony w szpitalu w Elblągu i Ostródzie. Jak wam nie wstyd olsztyniaki. Tak samo ustawiają w olsztynie kontenery nowiutkie do porad lekarskich a czemu nie tez w Elblągu . Zachlanne olsztyniaki.


Anuluj