UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oj musi brakować na premię naszymu wielce panującemu Na sprzedaż coś co chwilę ale żeby coś w zamian zrobić dla miasta to rzadziej Wystawcie ten wasz urząd razem z wami w środku ti będzie z korzyścią dla mieszkańców
Z i e l a r z