UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oj musi brakować na premię naszymu wielce panującemu Na sprzedaż coś co chwilę ale żeby coś w zamian zrobić dla miasta to rzadziej Wystawcie ten wasz urząd razem z wami w środku ti będzie z korzyścią dla mieszkańców

Z i e l a r z

Anuluj