Pozdrowienia od dwóch Zakopiańczyków dla całej Olimpii. Oimpia forever!!! Do zobaczenia. Zakopiańczycy
Pozdrowienia od dwóch Zakopiańczyków dla całej Olimpii. Oimpia forever!!! Do zobaczenia.