UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to taki żart prawda? Powiedzcie, że żart, bo nie uwierzę, że dzisiaj, kiedy wszystkich wręcz błaga się o pozostanie w domach, szkoły, przedszkola i inne placówki oświatowe są pozamykane, oni reklamują się z wioską smerfów i zachęcają do odwiedzania i gromadzenia się w świetlicy. Powiedzcie, że to żart!