UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Piszcie o tym co miasto robi w związku z epidemią co że szpitalami przychodniami komunikacja sklepami ? Dlaczego sklepy nie mają miejsc do dezynfekcji rak dlaczego autobusy i tramwaje nie są wskazane?


Anuluj