UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wyjątkowo cenna i mądra inicjatywa, szczególnie teraz w dobie zagrożeń koronawirusem, dla przypomnienia w Elblągu mieszka okolo 65 tys osób w wieku poprodukcyjnym, u nich infekcja wirusem nie przejdzie raczej niezauważalnie, takie nowe rondo na pewno im pomoże,
Wszech