UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo sympatyczny zwyczaj z tym nazywaniem ronda w Elblągu. W Morągu jest miło kiedy przyjeżdżam przez Rondo Elblaskie. A dzięki temu, że chociaż niekonsekwentnie są ronda w Elblągu nazywane nazwami miast partnerskich, wiadomo przynajmniej które miasta takimi są.
BEZ ŚCIEM proszę