UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rzemieśliniczy koncert dla pań w wieku ciechocinkowym! Nic więcej! Szkoda naszej orkiestry dla takiej chałtury. Za to recenzja koncertu w wykonaniu pana Tomasza prima sort! Nareszcie portel znalazł kogoś władające sprawnie słowem i piórem.

kolinskinaprezydenta

Anuluj