UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale zazdrość elbląskie Janusze was zżera. Nie stać was na bilety to wylewacie żółć w komentarzach. Tylko tyle potraficie. A koncert był piękny, jedyny w swoim rodzaju. Ludzie bawili sie, tańczyli. Po prostu mega. A elbląskich malkontentów wysłać na kwarantannę, jak najdalej od szczęśliwych ludzi.

Z humorem przez życie

Anuluj