UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale zazdrość elbląskie Janusze was zżera. Nie stać was na bilety to wylewacie żółć w komentarzach. Tylko tyle potraficie. A koncert był piękny, jedyny w swoim rodzaju. Ludzie bawili sie, tańczyli. Po prostu mega. A elbląskich malkontentów wysłać na kwarantannę, jak najdalej od szczęśliwych ludzi.
Z humorem przez życie