UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda tylko że pieniądze z budżetu obywatelskiego tak mi się wydaje że biblioteka jest samorządową i miasto daje pieniądze. Proszę nie odbierać tego głosu jako negacji remontu ale jeszcze trochę to będziemy remontować szkoły i przedszkola z tych pieniędzy


Anuluj