UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak to nie ma pieniędzy?! Przecież miasto zaoszczędziło miliony na odsnierzaniu i posypywaniu solą! Zimy nie było więc kasa jest!


Anuluj