UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak to nie ma pieniędzy?! Przecież miasto zaoszczędziło miliony na odsnierzaniu i posypywaniu solą! Zimy nie było więc kasa jest!
Jak to nie ma pieniędzy?! Przecież miasto zaoszczędziło miliony na odsnierzaniu i posypywaniu solą! Zimy nie było więc kasa jest!