UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy to spotkanie z mieszkańcami Zawodzia to rozpaczliwa reakcja na coraz częstsze informacje o niezadowoleniu z poczynań Eswipu na tym terenie?
iiop[[[j
Czy to spotkanie z mieszkańcami Zawodzia to rozpaczliwa reakcja na coraz częstsze informacje o niezadowoleniu z poczynań Eswipu na tym terenie?
iiop[[[j